Звірополюс

0.00

Розклад сеансів :з 05-12-2019по 11-12-2019
11:00 2D 45грн

Лис на ім’я Свіфті працює у поштовій службі та доставляє різні вантажі по усій Арктиці.

Він мріє колись здобути звання кращого кур’єра.

Аби довести, що він цього гідний, доставляє таємний пакунок у таємне місце.

Тут лис знаходить сховану від очей секретну фортецю, яку населяють дивакуваті помічники Дока Моржа.

Швидко стає зрозуміло, що на думці в цього Моржа – він планує затопити увесь світ, розтопивши усі льодовики, і у такий спосіб стати володарем усього світу.

Аби недопустити катастрофи, Свіфті залучає усіх своїх друзів.

Різношерста зграя вчорашніх невдах об’єднується, аби зупинити Дока Моржа та врятувати Землю.

 

Категорія:

Опис

Лис на ім’я Свіфті працює у поштовій службі та доставляє різні вантажі по усій Арктиці. Він мріє колись здобути звання кращого кур’єра. Аби довести, що він цього гідний, доставляє таємний пакунок у таємне місце. Тут лис знаходить сховану від очей секретну фортецю, яку населяють дивакуваті помічники Дока Моржа. Швидко стає зрозуміло, що на думці в цього Моржа – він планує затопити увесь світ, розтопивши усі льодовики, і у такий спосіб стати володарем усього світу. Аби недопустити катастрофи, Свіфті залучає усіх своїх друзів. Різношерста зграя вчорашніх невдах об’єднується, аби зупинити Дока Моржа та врятувати Землю.

Мультфільм «Звірополюс» знято у копродукції Великобританії, Південної Кореї, Канади та США. У оригінальній озвучці взяли участь провідні зірки Голлівуду, серед яких Джеймс Франко, Джеремі Реннер та Алек Болдуін. Фільм повністю профінансовано і спродюсувано директорами AMBI Андреа Ієрволіно і Монікою Бакарді, а анімаційна робота виконана на їхній студії AIC в Торонто.