Вийду за тебе

Play
Вийду за тебе
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 17-02-2022по 23-02-2022
14:50 2D 60грн

Кет Вальдес (Дженніфер Лопес) та Бастіан (Малума) – найпопулярніша зіркова пара світу.

Вони надзвичайно вродливі, талановиті та закохані один в одного співак та співачка.

Оскільки їхня нова пісня, де йдеться про пропозицію одружитися, стрімко набирає популярність, парочка вирішує одружитися прямо під час їхнього концерту, який транслюватиметься наживо на весь світ.

Але за мить до виходу на сцену Кет дізнається, що Бастіан зраджує її з її асистенткою. За цього покидька заміж вона виходити точно не хоче, тож аби не згаяти марно вдалий момент, Кет вирішує одружитися з першим же своїм фанатом, який потрапив їй на очі. Біда лиш у тому, що Чарлі (Оуен Вілсон), простий вчитель математики, опинився на концерты випадково за компанію із друзями.

 

  • Рік: 2021
  • Країна: США
  • Мова: українська (дубльований)
  • Жанр: комедія, мелодрама, музика
  • У головних ролях: Дженніфер Лопес, Оуен Вілсон, Сара Сільверман, Малума, Джиммі Феллон, Джон Бредлі, Катріна Каннінгем
  • Режисер: Кет Койро
  • Сценарій: Боббі Кросбі, Харпер Ділл
  • Тривалість: 112 хв.
  • Вікові обмеження: 12+

Play
Вийду за тебе
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Кет Вальдес (Дженніфер Лопес) та Бастіан (Малума) – найпопулярніша зіркова пара світу. Вони надзвичайно вродливі, талановиті та закохані один в одного співак та співачка. Оскільки їхня нова пісня, де йдеться про пропозицію одружитися, стрімко набирає популярність, парочка вирішує одружитися прямо під час їхнього концерту, який транслюватиметься наживо на весь світ. Але за мить до виходу на сцену Кет дізнається, що Бастіан зраджує її з її асистенткою. За цього покидька заміж вона виходити точно не хоче, тож аби не згаяти марно вдалий момент, Кет вирішує одружитися з першим же своїм фанатом, який потрапив їй на очі. Біда лиш у тому, що Чарлі (Оуен Вілсон), простий вчитель математики, опинився на концерты випадково за компанію із друзями.

Музична комедія «Вийду за тебе» зібрала разом Дженніфер Лопес та Малуму. І він, і вона – латиноамериканського походження, обоє співають та грають у кіно. Одночасно з фільмом, з’явиться музичний альбом. Частину пісень виконавці головних ролей заспівають дуетом.