Великий червоний пес Кліффорд

Play
Великий червоний пес Кліффорд
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 27-01-2022по 02-02-2022
15:00 2D 60грн

Учениця середньої школи на ім’я Емілі (Дарбі Кемп) тимчасово живе зі своїм безвідповідальним дядьком Кейсі (Джек Уайтхолл), поки її мама у довгостроковому відрядженні.

Якось дівчинка натрапила на чарівного рятівника тварин містера Брідвелла (Джон Кліз).

Він запропонував їй опікуватися червоним песиком, який виросте настільки великим, наскільки сильно його люблять.

Цуценя назвали Кліффорд, він виріс небувалих розмірів. Вістка про песика швидко розповсюдилась і ним зацікавились лихі люди. Їхні плани необхідно зруйнувати і займеться цим саме Кліффорд.

 

  • Рік: 2020
  • Країна: США
  • Мова: українська (дубльований)
  • Жанр: комедія, пригоди, сімейний
  • У головних ролях: Джек Вайтголл, Дарбі Кемп, Сієнна Гіллорі, Джон Кліз, Розі Перес, Кенан Томпсон, Расселл Вонг
  • Режисер: Волт Беккер
  • Сценарій: Блейз Меттью Хемінгуей, Джастін Мейлен, Еллен Рапопорт
  • Тривалість: 97 хв.
  • Вікові обмеження: 0+

Play
Великий червоний пес Кліффорд
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Учениця середньої школи на ім’я Емілі (Дарбі Кемп) тимчасово живе зі своїм безвідповідальним дядьком Кейсі (Джек Уайтхолл), поки її мама у довгостроковому відрядженні. Якось дівчинка натрапила на чарівного рятівника тварин містера Брідвелла (Джон Кліз). Він запропонував їй опікуватися червоним песиком, який виросте настільки великим, наскільки сильно його люблять. Цуценя назвали Кліффорд, він виріс небувалих розмірів. Вістка про песика швидко розповсюдилась і ним зацікавились лихі люди. Їхні плани необхідно зруйнувати і займеться цим саме Кліффорд.

Пригодницький комедійний фільм «Великий червоний пес Кліффорд» створено на основі серії дитячий книг американського письменника Нормана Брідвелла. Серія налічує 80 історій, перша з яких була видана у 1963 році, а остання у 2015-му. Персонаж книги надихнув на створення циклу відеоігор, також існує чимало відео та мультсеріалів. Починаючи з 2012 року велися розмови про можливу екранізацію історії. Кілька разів робота над проектом припинялася та поновлювалася. Зрештою, під керівництвом режисера Волта Беккера почали знімати фільм, де поряд з живою акторською грою буде присутнім головний персонаж, створений за допомогою комп’ютерних технологій.