Сенсація

0.00

Розклад сеансів :з 13-02-2020по 19-02-2020
20:50 2D 65грн

Американський інформаційний канал Fox News зі штаб-квартирою у Нью-Йорку було засновано у 1996 році.

Структура швидко набувала популярності та на сьогодні є найпотужнішим телеканалом новин у Сполучених Штатах.

Засновником, головою та головним виконавчим директором каналу був Роджер Ейлс.

Похитнути авторитет Ейлса вдалося жінкам, що працювали на каналі.

Щойно у Гретхен Карлсон (Ніколь Кідман) закінчився контракт з Fox News, вона звільнилася і подала до суду на колишнього керівника за сексуальні домагання.

До звинувачень долучилися й інші співробітниці, підтверджуючи неприпустиму поведінку свого керівника.

 

Категорія:

Опис

Американський інформаційний канал Fox News зі штаб-квартирою у Нью-Йорку було засновано у 1996 році. Структура швидко набувала популярності та на сьогодні є найпотужнішим телеканалом новин у Сполучених Штатах. Засновником, головою та головним виконавчим директором каналу був Роджер Ейлс. Похитнути авторитет Ейлса вдалося жінкам, що працювали на каналі. Щойно у Гретхен Карлсон (Ніколь Кідман) закінчився контракт з Fox News, вона звільнилася і подала до суду на колишнього керівника за сексуальні домагання. До звинувачень долучилися й інші співробітниці, підтверджуючи неприпустиму поведінку свого керівника.

Проект «Сенсація» – це дітище Чарльза Рендольфа, який написав сценарій картини та спершу займав режисерське крісло. Згодом режисером стрічки затвердили Джея Роуча. Про початок роботи над проектом заговорили навесні 2017 року – невдовзі після смерті Роджера Ейлса. Знімальний процес розпочався в жовтні 2018 року.