Playmobil:Фільм

0.00

Розклад сеансів :з 30-01-2020по 05-02-2020
10:00 2D 55грн 11:45 2D 55грн

Хлопчик Чарлі дуже любить гратися конструктором Playmobil.

Дивним чином він переноситься в іграшковий світ і його старшій сестрі Марлі не лишається нічого іншого, як вирушити на пошуки брата.

Вона сміливо поринає в іграшковий світ, повний героями конструкторів.

Хтось налаштований вороже, а хтось з іграшок охоче береться допомагати дівчинці.

Разом вони поринуть у вир пригод та дивовижну подорож, де кожен з героїв зможе проявити найкращі свої таланти.

 

Категорія:

Опис

Хлопчик Чарлі дуже любить гратися конструктором Playmobil. Дивним чином він переноситься в іграшковий світ і його старшій сестрі Марлі не лишається нічого іншого, як вирушити на пошуки брата. Вона сміливо поринає в іграшковий світ, повний героями конструкторів. Хтось налаштований вороже, а хтось з іграшок охоче береться допомагати дівчинці. Разом вони поринуть у вир пригод та дивовижну подорож, де кожен з героїв зможе проявити найкращі свої таланти.

Анімаційна стрічка «Playmobil: Фільм» створена спільно мультиплікаторами із Франції та Німеччини. Фільм знято англійською мовою із залученням акторів першої величини для озвучування героїв. Серія конструкторів, яка дала поштовх розвитку сюжету, випускається в Німеччині з 1974 року та на ринку є головним конкурентом конструкторів Lego. Фігурки, на які перетворилися головні герої фільму брат та сестра – це гнучкі рухливі чоловічки заввишки 7.5 см. Серія конструкторів Playmobil розрахована на дітей віком від 4 до 12 років.