Клара та Чарівний Дракон

0.00

Розклад сеансів :з 31-10-2019по 06-11-2019
10:30 2D 55грн

Дівчина на ім’я Клара усамітнено живе у невеличкому будиночку посеред лісу. Єдині її друзі – три неслухняні мавпочки.

День у день вони бігають по лісу та здатні потрапити в халепу на рівному місці. Одного дня усі разом вони вирушають у подорож.

Світ, у якому живе Клара – дивовижний. Тут можна зустріти і гномів, і чарівників, і навіть чарівних дракончиків. Саме Дракончика, який має надзвичайні здібності, зустріне дорогою дівчина, і він здатний вплинути на долю усього світу. а його чарами розпочали полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним Єнотом і буркотливим Гномом, вирішують врятувати маленького Дракона і повернути його додому.

Під час мандрівки друзі дізнаються, що Сили Зла насправді полюють не тільки на Дракона, а також на Клару!

 

  • Рік: 2019
  • Країна: Україна
  • Мова: українська (дубльований)
  • Жанр: анімація, пригоди, сімейний, українське
  • У головних ролях: Вероніка Лук'яненко, Дмитро Завадський, Матвій Ніколаєв, Олександр Погребняк, Сергій Солопай
  • Режисер: Олександр Клименко
  • Сценарій: Олександр Клименко, Сергій Грабар
  • Тривалість: 87 хв.
  • Вікові обмеження: 0+

Категорія:

Опис

Дівчина на ім’я Клара усамітнено живе у невеличкому будиночку посеред лісу. Єдині її друзі – три неслухняні мавпочки. День у день вони бігають по лісу та здатні потрапити в халепу на рівному місці. Одного дня усі разом вони вирушають у подорож. Світ, у якому живе Клара – дивовижний. Тут можна зустріти і гномів, і чарівників, і навіть чарівних дракончиків. Саме Дракончика, який має надзвичайні здібності, зустріне дорогою дівчина, і він здатний вплинути на долю усього світу. а його чарами розпочали полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним Єнотом і буркотливим Гномом, вирішують врятувати маленького Дракона і повернути його додому. Під час мандрівки друзі дізнаються, що Сили Зла насправді полюють не тільки на Дракона, а також на Клару!

Мультфільм «Клара та Чарівний Дракон » створено українською студією Image Pictures. Студія орієнтована на створення високотехнологічних мультфільмів у форматі 3D. Робота над повнометражним мультфільмом велась провідними мультиплікаторами країни. Передбачається, що їхня робота вийде на великих екранах у багатьох країнах світу.