Звірополюс

Play
Звірополюс
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 05-12-2019по 11-12-2019
11:00 2D 45грн

Лис на ім’я Свіфті працює у поштовій службі та доставляє різні вантажі по усій Арктиці.

Він мріє колись здобути звання кращого кур’єра.

Аби довести, що він цього гідний, доставляє таємний пакунок у таємне місце.

Тут лис знаходить сховану від очей секретну фортецю, яку населяють дивакуваті помічники Дока Моржа.

Швидко стає зрозуміло, що на думці в цього Моржа – він планує затопити увесь світ, розтопивши усі льодовики, і у такий спосіб стати володарем усього світу.

Аби недопустити катастрофи, Свіфті залучає усіх своїх друзів.

Різношерста зграя вчорашніх невдах об’єднується, аби зупинити Дока Моржа та врятувати Землю.

 

Play
Звірополюс
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Лис на ім’я Свіфті працює у поштовій службі та доставляє різні вантажі по усій Арктиці. Він мріє колись здобути звання кращого кур’єра. Аби довести, що він цього гідний, доставляє таємний пакунок у таємне місце. Тут лис знаходить сховану від очей секретну фортецю, яку населяють дивакуваті помічники Дока Моржа. Швидко стає зрозуміло, що на думці в цього Моржа – він планує затопити увесь світ, розтопивши усі льодовики, і у такий спосіб стати володарем усього світу. Аби недопустити катастрофи, Свіфті залучає усіх своїх друзів. Різношерста зграя вчорашніх невдах об’єднується, аби зупинити Дока Моржа та врятувати Землю.

Мультфільм «Звірополюс» знято у копродукції Великобританії, Південної Кореї, Канади та США. У оригінальній озвучці взяли участь провідні зірки Голлівуду, серед яких Джеймс Франко, Джеремі Реннер та Алек Болдуін. Фільм повністю профінансовано і спродюсувано директорами AMBI Андреа Ієрволіно і Монікою Бакарді, а анімаційна робота виконана на їхній студії AIC в Торонто.