Водій для копа

Play
Водій для копа
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 18-07-2019по 24-07-2019
10:00 2D 45грн

Стю працює таксистом.

Він старанний, люб’язний та передбачливий.

Понад усе він дорожить своїм рейтингом обслуговування клієнтів.

Та якось до нього в машину сідає дивний пасажир.

Це детектив, який переслідує небезпечного злочинця.

Кровожерний терорист не зупиниться ні перед чим і зовсім не хоче бути спійманим.

Мимоволі Стю опиняється у епіцентрі подій і йому доведеться докласти максимальних зусиль, аби зберегти професіоналізм, холоднокровність та отримати 5 зірочок.

 

Play
Водій для копа
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Стю (Кумейл Нанджіані) працює таксистом. Він старанний, люб’язний та передбачливий. Понад усе він дорожить своїм рейтингом обслуговування клієнтів. Та якось до нього в машину сідає дивний пасажир. Це детектив, який переслідує небезпечного злочинця. Кровожерний терорист не зупиниться ні перед чим і зовсім не хоче бути спійманим. Мимоволі Стю опиняється у епіцентрі подій і йому доведеться докласти максимальних зусиль, аби зберегти професіоналізм, холоднокровність та отримати 5 зірочок.

Замість звичної ввічливості та неквапливості, Стю мусить стати винахідливим супер-водієм, якому по силам найшаленіші перегони. І хто знає, можливо саме він вирішить долі людей та стане ключовим героєм у боротьбі зі злочинцем?

Комедійний бойовик «Водій для копа» зняв режисер Майкл Даус («Глухий проліт», «Велика афера») за сценарієм Трипера Кленсі («Хот-дог»). Головну роль виконав Кумейл Нанджіані, який у 2018 році був номінований на премію «Оскар» за кращий сценарій.