Вчора

Play
Вчора
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 27-06-2019по 03-07-2019
16:40 2D 55грн

Джек Малек (Гімеш Пател) відчайдушно хоче прославитися як музикант, проте все, що йому вдається – це час від часу грати в дешевих пабах.

Єдина, хто його підтримує – це Еллі (Лілі Джеймс).

Якось стався колапс унаслідок якого по всій планеті вимкнулась електроенергія.

Саме у цей момент Джека збив автобус.

Отямившись, хлопець повернувся до звичного життя, та невдовзі зрозумів – він єдина у світі людина, яка знає творчість групи The Beatles.

Джек не розгубився та почав по пам’яті переспівувати усі відомі йому пісні гурту.

Дуже скоро він став зіркою світової величини.

 

Play
Вчора
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Джек Малек (Гімеш Пател) відчайдушно хоче прославитися як музикант, проте все, що йому вдається – це час від часу грати в дешевих пабах. Єдина, хто його підтримує – це Еллі (Лілі Джеймс). Якось стався колапс унаслідок якого по всій планеті вимкнулась електроенергія. Саме у цей момент Джека збив автобус. Отямившись, хлопець повернувся до звичного життя, та невдовзі зрозумів – він єдина у світі людина, яка знає творчість групи The Beatles. Джек не розгубився та почав по пам’яті переспівувати усі відомі йому пісні гурту. Дуже скоро він став зіркою світової величини.

Комедія «Вчора» знята за мотивами оповідання Джека Барта. Сценарист Річард Кертіс («Бойфренд із майбутнього», «Реальна любов») адаптував історію для великого екрана. Режисувати комедію взявся Денні Бойл, володар премії «Оскар» за кращу режисуру («Мільйонер із нетрів»). Стрічку знімали у різних частинах Великобританії, а для сцен концертів на стадіонах було запрошено масовку, яка деколи сягала 5000 осіб.