Щиголь

Play
Щиголь
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 26-09-2019по 02-10-2019
20:10 2D 65грн

Коли в Метрополітен-музеї у Нью-Йорку пролунав вибух, більшість його відвідувачів загинули.

Хлопчик Тео (Енсел Елгорт) дивом вижив.

Вмираючий дідусь, що опинився поруч, подарував йому перстень та наказав взяти з собою одну із картин і переховувати її в себе, що б не трапилось.

Ця картина вплинула на усе подальше життя Тео.

Він опинявся у різних прийомних родинах – багатих та бідних, жив у різних містах світу.

Тільки одне лишалось не змінним – він тримав при собі картину.

 

Play
Щиголь
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Коли в Метрополітен-музеї у Нью-Йорку пролунав вибух, більшість його відвідувачів загинули. Хлопчик Тео (Енсел Елгорт) дивом вижив. Вмираючий дідусь, що опинився поруч, подарував йому перстень та наказав взяти з собою одну із картин і переховувати її в себе, що б не трапилось. Ця картина вплинула на усе подальше життя Тео. Він опинявся у різних прийомних родинах – багатих та бідних, жив у різних містах світу. Тільки одне лишалось не змінним – він тримав при собі картину.

Драма «Щиголь» є екранізацією однойменного роману Донни Тартт, що вийшов у 2014 році. Книга одразу здобула популярність та завоювала низку престижних нагород, серед яких Пулітцерівська премія за кращу художню книгу. Того ж року було викуплено права на екранізацію. Режисером проекту став Джон Краулі («Бруклін»), володар призу екуменічного журі Берлінського кінофестивалю у 2008 році. Сценарієм зайнявся Пітер Строхал, номінант на премію «Оскар» у 2012 році за кращий адаптований сценарій.