Побачення у Вегасі

Play
Побачення у Вегасі
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 05-03-2020по 11-03-2020
18:10 2D 65грн

Артем з посмішкою вихідить з будь-якої халепи.

Він успішний менеджер рекламного агентства, тож саме йому бос довірив летіти до Лас-Вегаса.

Тут хлопець має підписати важливий контракт з новим клієнтом.

В літаку він знайомиться з красунею Оксаною.

Виявляється, вона представниця компанії-конкурента і отримала від свого шефа таке саме завдання – підписати контракт з тим самим перспективним клієнтом.

На Артема та Оксану чекає довга дорога, проте нудною вона точно не буде.

 

Play
Побачення у Вегасі
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Артем з посмішкою вихідить з будь-якої халепи. Він успішний менеджер рекламного агентства, тож саме йому бос довірив летіти до Лас-Вегаса. Тут хлопець має підписати важливий контракт з новим клієнтом. В літаку він знайомиться з красунею Оксаною. Виявляється, вона представниця компанії-конкурента і отримала від свого шефа таке саме завдання – підписати контракт з тим самим перспективним клієнтом. На Артема та Оксану чекає довга дорога, проте нудною вона точно не буде.

Роуд-муві «Побачення у Вегасі» зняв режисер Сергій Вейн за сценарієм Олександра Щура. Як і попередній фільм Вейна «Продюсер», дана стрічка не отримала фінансування від держави. Окрім українських акторів, до зйомок залучили закордонних селебретіз – Еріка Робертса та Вадима Галигіна. Фільмували не лише в Україні – частина зйомок проходила у Сполучених Штатах, у пустелях Невади. Знімальним процесом займалися оператори, що працювали над кліпами відомих американських виконавців.