Мослі

Play
Мослі
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 05-12-2019по 11-12-2019
15:00 2D 55грн

Події розгортаються у казковій країні, де живуть чудернацькі істоти трифани.

Через свою доброту та довірливість трифани потрапили у халепу.

Ось вже багато років їх експлуатують люди: істот використовують як безкоштовну робочу силу.

Трифан на ім’я Мослі можливо й терпів би далі таке знущання, проте в нього підростає дитя.

Допитливий малюк заслуговує кращого життя, тож разом вони вирушають у подорож аби дізнатися більше про своє минуле та визначитися – яким же стане їхнє майбутнє?

 

Play
Мослі
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Події розгортаються у казковій країні, де живуть чудернацькі істоти трифани. Через свою доброту та довірливість трифани потрапили у халепу. Ось вже багато років їх експлуатують люди: істот використовують як безкоштовну робочу силу. Трифан на ім’я Мослі можливо й терпів би далі таке знущання, проте в нього підростає дитя. Допитливий малюк заслуговує кращого життя, тож разом вони вирушають у подорож аби дізнатися більше про своє минуле та визначитися – яким же стане їхнє майбутнє?

Мультфільм «Мослі» – це дітище режисера та сценариста Кірбі Аткінса. Ідея сюжету народилася в нього 20 років тому, з появою сім’ї та доньки. Для вигаданих персонажів писалися діалоги, а також регулярно з’являлися нові замальовки – як виглядатиме мультфільм. Коли донці режисера було 7 років він вирішив записати її голос. Те, що спершу було грою між татом та донькою по вигаданій татом історії, з рештою лягло в основу мультфільму. Окремо планується випустити книгу, до якої увійдуть малюнки Аткінса.