Крок уперед: Рік танців

Play
Крок уперед: Рік танців
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 25-07-2019по 31-07-2019
19:20 2D 65грн

Цього разу події розгоратимуться в Китаї.

Талановита молодь з різних прошарків населення об’єднається, аби створити єдину команду.

Разом вони представлятимуть країну на престижному танцювальному конкурсі.

Декому з цих хлопців і дівчат ідеально станцювати допоможе талант, декому – наполеглива робота над собою, а хтось завдячуватиме коханню за свій успіх.

 

Play
Крок уперед: Рік танців
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Цього разу події розгоратимуться в Китаї. Талановита молодь з різних прошарків населення об’єднається, аби створити єдину команду. Разом вони представлятимуть країну на престижному танцювальному конкурсі. Декому з цих хлопців і дівчат ідеально станцювати допоможе талант, декому – наполеглива робота над собою, а хтось завдячуватиме коханню за свій успіх.

Мелодрама «Крок уперед: Рік танців» – це черговий внесок у франшизу після п’яти повнометражних фільмів та телесеріалу. Перший фільм про танцівників вийшов у 2006 році та мав шалений успіх: при бюджеті у 12 млн. доларів касові збори склали 114 млн. Сумарний заробіток п’яти попередніх частин франшизи складає 650 млн. доларів. Останній повнометражний фільм «Крок уперед» вийшов 2014 року. У 2018 почали транслювати однойменний телесеріал. Знімали нову частину повнометражного фільму у Китаї, де і розгортаються події, а також у Лос-Анджелесі. Більшість акторів – танцівники з країн Азії. Кошторис чергового фільму склав 17 млн. доларів.