Ігри з вогнем

Play
Ігри з вогнем
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 26-12-2019по 01-01-2020
20:00 2D 65грн

Сміливі, відважні, сильні та мужні.

Ці чоловіки щодня дивляться в очі небезпеці, приборкуючи стихію.

Вони пожежники і обрали свою професію не випадково, а за покликом душі.

Якось під час гасіння пожежі чоловіки знаходять трьох дітей.

Братик та дві сестрички залишилися без даху над головою, батьки далеко, а служби опіки ще й хочуть розділити їх.

Допоки триватиме врегулювання усіх питань з документами, малеча житиме у пожежній частині.

Та чи вдасться пожежникам на чолі з Джейком (Джон Сіна) приборкати дітлахів так само вправно, як вони приборкують полум’я?

 

Play
Ігри з вогнем
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Сміливі, відважні, сильні та мужні. Ці чоловіки щодня дивляться в очі небезпеці, приборкуючи стихію. Вони пожежники і обрали свою професію не випадково, а за покликом душі. Якось під час гасіння пожежі чоловіки знаходять трьох дітей. Братик та дві сестрички залишилися без даху над головою, батьки далеко, а служби опіки ще й хочуть розділити їх. Допоки триватиме врегулювання усіх питань з документами, малеча житиме у пожежній частині. Та чи вдасться пожежникам на чолі з Джейком (Джон Сіна) приборкати дітлахів так само вправно, як вони приборкують полум’я?

Комедія «Ігри з вогнем» була знята у Британській Колумбії, в Канаді. Про початок роботи над проектом стало відомо у жовтні 2018 року, коли Джон Сіна підтвердив, що зіграє у фільмі головну роль. Решта акторів долучилася до процесу у січні 2019 року. Режисерське крісло посів Енді Фікмен, на рахунку якого 11 телесеріалів та 7 повнометражних фільмів.