Play
ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ
Shadow
Slider

ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКОВОГО ПАТРІОТИЧНОГО КІНО У ТВОЄМУ МІСТІ – «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

Безпрецендентна національна прем’єра від режисерів фільму «ВОЇНИ ДУХУ» Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської.

Цикл п’яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»  – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України.

У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

 

06.04, 09.04 о 10:00

   Позивний Зеніт. Фільм 1(50хв.) вогнева підтримка аеропорту, виведення з позиції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації градами у Тоненькому, організація КПП в напрямку Спартак-Авдіївка, взяття полоненого, перший загиблий офіцер зведеного загону ПС ЗСУ, емоційно-психологічні враження бійців, соціальний аспект.

07.04, 08.04 о 10:00

   Позивний Зеніт. Фільм 2 (53хв.) боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з шахтою Бутівка та батальйоном Оплот, взяття полоненого, загибель другого офіцера, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.

10.04 о 10:00

   Позивний Зеніт. Фільм 3(54хв.) утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників, загибель у бою вояків ЗСУ.

11.04 о 10:00

  Позивний Зеніт. Фільм 4 (53хв.) самовіддана служба медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», загибель п’ятьох бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт» на Паску, бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.

12.04 о 10:00

   Позивний Зеніт. Фільм 5 (54хв.) запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд.

 

Детальна правда про те, як жили і воювали бійці покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя.

Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання.

Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці – скрізь однаково страшна.

Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – унікальний своєю хронікальною маштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні.

В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект.

Автори Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представляють більше 70 інтерв‘ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Хронометражі фільмів циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли!

 
Початок сеансів о 10.00
   Вартість квитка для учнів, студентів та військовослужбовців – 20 грн., для мешканців та гостей міста - 25 грн. 
   Перед початком сеансу планується проведення короткої зустрічі глядачів з хмельничанами - учасниками бойових дій.

 

79-53-46

79-45-25

Муніципальний кінотеатр
імені Т.Г.Шевченка

1939 - 2016
м.Хмельницький, вул.Проскурівська,40

www.shevchenko.km.ua

Сохранить

Сохранить

Сохранить

 
Початок сеансів о 10.00
   Вартість квитка для учнів, студентів та військовослужбовців – 20 грн.,
для мешканців та гостей міста - 25 грн. 
   Перед початком сеансу планується проведення короткої зустрічі глядачів з хмельничанами - учасниками бойових дій.

   Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка —кінотеатр у обласному центрі місті Хмельницькому, центральний і найбільший кінотеатр міста (і області), улюблений в городян осередок культури й дозвілля.

   Кінотеатр розташований за адресою: вул. Проскурівська, буд. 40. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   Заклад не змінював свого профілю ніколи протягом своєї 70-літньої історії. Нині в кінотеатрі здійснюється демонстрація вітчизняних та зарубіжних кінофільмів, проходять різноманітні культурні події, інші масові заходи.

   З історії закладу

   Спорудження нового спеціалізованого кінотеатру у актуальному для свого часу архітектурному стилі в тодішньому Проскурові розпочалося в 1936 році, однак урочисте відкриття його відбулося лише 13 листопада 1940 року. Цього ж дня відбувся перший кіносеанс — демонстрували нову комедію «Музична історія». Першою назвою кінотеатру на тривалі роки стала «Кінотеатр імені Чкалова». Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   Кінотеатр ім. Чкалова у Хмельницькому відразу по праву увійшов до числа найкращих в УРСР, адже мав найсучаснішу для свого часу кіноапаратуру, просторий кінозал, фойє, бібліотеку, музично-оркестровий зал, буфет. Містився він на тодішній центральній площі міста. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   Під час ІІ Світової війни у кінотеатрі продовжували показувати кіно — переважно для офіцерів і солдатів німецької армії. У 1942 році поблизу приміщення кінотеатру впав німецький літак.

   По війні, у 1949 році в кінотеатрі ім. Чкалова обладнали малий зал, розширили великий. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   1964 року кінотеатр став широкоформатним. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   У перші роки незалежності України — в 1992-му заклад дістав сучасну назву — його перейменували у кінотеатр імені Т. Г. Шевченка, хоча і донині старожили нерідко називають його народною назвою Чкальник. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

Див.також: Розклад. Архів фільмів. Історія. Анонси.

Залиште Ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Скасувати

Додайте Ваш відгук

Загальний рейтинг:  
 0 відгуків