Play
БРЕМЕНСЬКІ РОЗБИШАКИ
Shadow
Slider

Розклад сеансів на 8-14 грудня

 12:20 2D


 40 грн

Бременські розбишаки

   Серед висохлих річок і випалених лісів розкинулось Королівство, де не співають птахи, не дояться корови, а люди живуть в страху і злиднях.
   Проте так було не завжди: колись тут був мудрий Король, всюди били фонтани чарівного еліксиру, і ніхто не знав бід.
   Але ось уже 18 років як Король безслідно зник, а владу і джерело чарівного еліксиру прибрали до рук хитрі і жадібні Міністри, оголосивши народу, що еліксир вичерпався.
   Вони правлять від імені юної Принцеси, яка і не підозрює, що народ страждає від поборів і несправедливості.      Непокору новим законам жорстоко карається.
   Виклик безжальної Королівської охорони насмілюється кинути тільки славний розбійник Трубін Гуд, який грабує    Міністрів  і повертає відібране біднякам.
   А допомагають йому в цьому вірні друзі: кіт Зигмунд, пес Баскервіль, півень Петруччо і ослиця Гретхен.
   І поки жителі Королівства складають про нього легенди, а Міністри призначають нагороду за його голову, сам   Трубін Гуд мріє повернути до Королівства радість і щастя.
   І, здається, без прекрасної Принцеси тут не обійтись ...

 

 

79-53-46

79-45-25

Муніципальний кінотеатр
імені Т.Г.Шевченка

1939 - 2016
м.Хмельницький, вул.Проскурівська,40

www.shevchenko.km.ua

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Студія:

Star Media
Жанр:

комедія, пригоди, музикальний
Хронометраж: 

прибл. 90 хв.
Прем'єра: 

1 грудня 2016 року
Формат:

2D
Режисер:

Олексій Лук'янчиков
Сценарій:

Савва Мінаєв
Художник-постановник:

Леонід Пожидаєв
Композитор:

Аркадій Укупник
Продюсери:

Влад Ряшин , Павло Степанов , Олег Кіріллов , Ольга Кочеткова , Марина Гуртова
В ролях:

Діна Гаріпова (Принцеса), Максим Матвєєв (Трубін Гуд), Володимир Кошевой (Виконуючий обов'язки міністра-1, Виконуючий обов'язки міністра-2), Андрій Тартаков (Зигмунд), Дмитро Філімонов (Петруччо), Юлія Яблонська (Гретхен), Ігор Тарадайкін (Баскервіль)

 

   Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка —кінотеатр у обласному центрі місті Хмельницькому, центральний і найбільший кінотеатр міста (і області), улюблений в городян осередок культури й дозвілля.

   Кінотеатр розташований за адресою: вул. Проскурівська, буд. 40. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   Заклад не змінював свого профілю ніколи протягом своєї 70-літньої історії. Нині в кінотеатрі здійснюється демонстрація вітчизняних та зарубіжних кінофільмів, проходять різноманітні культурні події, інші масові заходи.

   З історії закладу

   Спорудження нового спеціалізованого кінотеатру у актуальному для свого часу архітектурному стилі в тодішньому Проскурові розпочалося в 1936 році, однак урочисте відкриття його відбулося лише 13 листопада 1940 року. Цього ж дня відбувся перший кіносеанс — демонстрували нову комедію «Музична історія». Першою назвою кінотеатру на тривалі роки стала «Кінотеатр імені Чкалова». Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   Кінотеатр ім. Чкалова у Хмельницькому відразу по праву увійшов до числа найкращих в УРСР, адже мав найсучаснішу для свого часу кіноапаратуру, просторий кінозал, фойє, бібліотеку, музично-оркестровий зал, буфет. Містився він на тодішній центральній площі міста. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   Під час ІІ Світової війни у кінотеатрі продовжували показувати кіно — переважно для офіцерів і солдатів німецької армії. У 1942 році поблизу приміщення кінотеатру впав німецький літак.

   По війні, у 1949 році в кінотеатрі ім. Чкалова обладнали малий зал, розширили великий. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   1964 року кінотеатр став широкоформатним. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

   У перші роки незалежності України — в 1992-му заклад дістав сучасну назву — його перейменували у кінотеатр імені Т. Г. Шевченка, хоча і донині старожили нерідко називають його народною назвою Чкальник. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий

Див.також: Розклад. Архів фільмів. Історія. Анонси.