Анна

Play
Анна
Shadow
Slider

0.00

Розклад сеансів :з 25-07-2019по 31-07-2019
21:00 2D 65грн

Хіба спаде комусь на думку побоюватись дівчину з личком янгола?

Звісно ні – у неї можна закохатися, нею можна захоплюватися та надихатися.

Анна Полятова (Саша Лусс), успішна модель з Росії, дивним чином опиняється у місцях резонансних вбивств.

Можливо, варто не зважати на її тендітність та красу, а придивитися уважніше до того, наскільки вправна ця дівчина в бійках?

 

Play
Анна
Shadow
Slider

Категорія:

Опис

Хіба спаде комусь на думку побоюватись дівчину з личком янгола? Звісно ні – у неї можна закохатися, нею можна захоплюватися та надихатися. Анна Полятова (Саша Лусс), успішна модель з Росії, дивним чином опиняється у місцях резонансних вбивств. Можливо, варто не зважати на її тендітність та красу, а придивитися уважніше до того, наскільки вправна ця дівчина в бійках?

Бойовик «Анна» – це нове дітище Люка Бессона. Як і для більшості своїх картин, Бессон сам написав сценарій. У головній ролі зняв модель Сашу Лусс. Бессон звернув увагу на вроду дівчини і відправив її на курси акторської майстерності, пообіцявши, що зніме у кіно. Обіцянки дотримався – Лусс з’явилась на екрані у другорядній ролі у фільмі 2017 року «Валеріан і місто тисячі планет». Тепер модель здобула головну роль. За сценарієм її героїня росіянка, а частина подій фільму розгортається у Росії. Окрім Лусс, у кадрі з’являться й інші моделі, а також актор Олександр Петров.